0

Про нас

Наш кухарський склад приготує для вас найпікантніші та найсмачніші страви грузинської кухні з кращих інгредієнтів, наші оператори проведуть гастрономічний екскурс  а наші кур'єри, в найкоротші терміни привезуть гарячий і дуже смачний сніданок обід або ж вечерю для вас та вашої родини!

Ми завжди відкриті до нового і прагнемо його створювати, тому залишаючись з нами ви зможете спробувати нові, цікаві і незвичайні смаки, які познайомлять вас з грузинкою кухнею з іншого боку. Яскравий приклад тому, наша нова страва «Флот», у якій поєднуються різноманітні смаки

Незважаючи на те, що наш ресторан не боїться експериментувати і створювати нові страви, ми глибоко поважаємо історичні традиції грузинської кухні, і завжди будемо готувати для Вас такі знакові страви, як «хачапурі по аджарськи», «кубдарі», «хінкалі» та інші страви класичної грузинської кухні!

Більш того, засновник, а також весь персонал кухні, складається з грузинів які росли і виховувалися в нашому чудовому місті Одеса, і завдяки цьому дуже тонко відчувають і розуміють смаки і гастрономічні пристрасті одеситів.

Оформляючи замовлення в Nino Ви отримаєте дивовижну кулінарну екскурсію у світ грузинської кухні з Одеською відтіню)